Fiatal csapatunkba jól kommunikáló, új dolgokra nyitott, outdoor aktivitást kedvelő

            Junior Rendezvényszervező és Értékesítőt

keresünk, aki képes a Római Kalandparkban megvalósuló rendezvények szervezésére, illetve annak rendezvényhelyszínként történő értékesítésre.

A leendő munkatárs fő feladatai:

·         Zártkörű rendezvények lebonyolításában való aktív részvétel

·         Meglévő ügyfélkapcsolatok kezelése

·         Közösségi média felületeken aktivitás

·         Új partnerek és ügyfelek keresése

·         Értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció elvégzése

·         Piaci információk gyűjtése, tapasztalatok beépítése az üzletkötésbe

Szakmai és személyes elvárások:

·         Kezdő értékesítő és rendezvényszervező gyakorlat

·         Vevőorientált szemlélet

·         Minimum középfokú végzettség

·         Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) programok biztos használata

·         Kitartó értékesítői attitűd

·         Proaktív kiváló kommunikációs képesség

·         Önálló, felelősségteljes és eredményorientált hozzáállás

·         Ügyfélközpontú, közvetlen személyiség

·         Előny: angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

·         lehetőség az önmegvalósításra

·         versenyképes jövedelem

·         teljesítmény alapú bónuszrendszer

·         egészséges, kreatív munkakörnyezet

Amennyiben a keresésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a hr@romaikalandpark.hu e-mail címre 2020. február 2-ig.

Tájékoztatunk, hogy az önéletrajz beküldésével hozzájárul az ahhoz kapcsolódó adatkezeléséhez. Adatkezelési szabályzatunk honlapunkon megtalálható.

kötélpálya