Karrier

Aktuális állásajánlataink

Kalandparkunk felvételt hirdet ügyfélszolgálati munkatárs pozíció betöltésére.

Olyan talpraesett, rugalmas és precíz munkatársat keresünk, akinek már van ügyfélszolgálatos tapasztalata, és alkalmas az irodai, adminisztratív feladatok ellátására is.

Elvárások:

  • jó kommunikációs-és probléma megoldó képesség
  • értékesítési szemléletmód
  • precizitás, rugalmasság
  • társalgási szintű angol nyelvismeret
  • felhasználói szintű MS Office programismeret

Feladatok:

  • ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • látogatók tájékoztatása, vendégek beléptetése
  • adminisztrációs munkák ellátása
  • egyéb Park üzemeléssel kapcsolatos irodai feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Főállású, alkalmazotti munkaviszonyt
  • Megegyezés szerinti bérezést
  • Napsütést, jó csapatot

Önéletrajzokat a hr@romaikalandpark.hu email címre kérjük elküldeni, a tárgyban pedig megjelölni “KALANDPARK ÜGYFÉLSZOLGÁLAT”.

Kalandparkunk munkatársakat keres ANIMÁTORI pozícióra!

Az ideális jelölt ismérvei:

  • gyermekszerető
  • vidám és türelmes
  • sportos, aktív életmódot él, és könnyedén veszi az akadályokat a kötélpályán is
  • pontos, precíz és szeret csapatban dolgozni

Amit mi kínálunk:

  • szezonális, alkalmi munkavégzést
  • napsütést, jó csapatot

Előnyök:

  • animátori tapasztalat
  • angol nyelv ismerete

Az önéletrajzodat a hr@romaikalandpark.hu email címre kérjük elküldeni és a tárgyban pedig megjelölni “ANIMÁTOR”.

Bezárás