Karrier

Aktuális állásajánlataink

Kalandparkunk felvételt hirdet rendezvényszervező pozíció betöltésére.

Feladatok:

  • foglalások kezelése
  • csapatépítő tréningek, tábor, kisebb-nagyobb rendezvények szervezése, teljes körű lebonyolítása
  • a már meglévő együttműködések kezelése, újak felkutatása
  • értékesítés
  • marketing feladatok ellátása

Elvárások:

  • releváns szakmai tapasztalat
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete

Elvárt kompetenciák:

  • pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • kreatív, nyitott, ambiciózus személyiség
  • talpraesettség, jó szervezőkészség

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdés
  • határozatlan idejű, főállású munkaviszony
  • versenyképes fizetés
  • gyönyörű munkahelyi környezet

Az önéletrajzokat a hr@romaikalandpark.hu e-mail címre várjuk, a munkakör és a nettó bérigény megjelölésével.

Kalandparkunk felvételt hirdet animátor vezető pozíció betöltésére.

Feladatok:

  • az animátorok vezetőjeként felügyelni a szolgáltatás minőségét
  • folyamatosan ellenőrzni a park állapotát és eszközeit
  • 15-25 fős animátori csapatot vezetni és koordinálni
  • munkabeosztást készíteni, az elvégzendő feladatokat meghatározni, kiosztani, ellenőrzi

Elvárások:

  • vezetői tapasztalat
  • határozottság, jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • önálló, rugalmas, ambiciózus személyiség
  • társalgási szintű angol nyelvismeret

Előny:

  • outdoor szabadidőparkban szerzett gyakorlat
  • kötélpálya ismerete
  • alpintechnikai ismeretek

  • 2018-as szezontól főállású munkaviszony

Bezárás