Karrier

Aktuális állásajánlataink

Kalandparkunk felvételt hirdet Pénztáros-ügyfélszolgálati munkatárs pozíció betöltésére.

Olyan talpraesett, precíz és pontos munkatársat keresünk, akinek már van pénztárosi tapasztalata, és alkalmas az adminisztratív feladatok ellátására is.

Elvárások:

  • jó kommunikációs-és probléma megoldó képesség
  • értékesítési szemléletmód
  • precizitás, rugalmasság
  • társalgási szintű angol nyelvismeret
  • felhasználói szintű MS Office programismeret

Feladatok:

  • pénztárosi feladatok teljes körű ellátása
  • látogatók tájékoztatása, vendégek beléptetése
  • adminisztrációs munkák ellátása
  • munkakörnyezet tisztán tartása
  • egyéb Park üzemeléssel kapcsolatos irodai feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Szezonális jelleggel főállású alkalmazotti jogviszonyt
  • Megegyezés szerinti bérezést
  • Napsütést, jó csapatot

Önéletrajzokat a hr@romaikalandpark.hu email címre kérjük elküldeni, a tárgyban pedig megjelölni “KALANDPARK PÉNZTÁR”.

Kalandparkunk munkatársakat keres ANIMÁTORI pozícióra!

Az ideális jelölt ismérvei:

  • gyermekszerető
  • vidám és türelmes
  • sportos, aktív életmódot él, és könnyedén veszi az akadályokat a kötélpályán is
  • pontos, precíz és szeret csapatban dolgozni

Amit mi kínálunk:

  • szezonális, alkalmi munkavégzést
  • napsütést, jó csapatot

Előnyök:

  • animátori tapasztalat
  • angol nyelv ismerete

Az önéletrajzodat a hr@romaikalandpark.hu email címre kérjük elküldeni és a tárgyban pedig megjelölni “ANIMÁTOR”.

Bezárás